آموزش ابزار قنادی

بهترین صفحه گردان شیرینی پزی [ در ابعاد مختلف ]

بهترین صفحه گردان شیرینی پزی

بهترین صفحه گردان شیرینی پزی [ در ابعاد مختلف ] به شما امکان می دهد کیک های خود را با یک حرکت یکدست خامه  بزنید. با این حال ، پایه های گردان کیک در طیف گسترده ای از سبک های مختلف ایجاد می شوند و حتی از مواد مختلف ساخته شده اند. این می تواند انتخاب شما را کمی مشکل ساز کند. ما برای پایه های گردان موجود در حال حاضر بررسی هایی را انجام داده ایم تا به شما در یافتن پایه گردان کیک ایده آل برای تزئین ایده آل کیک کمک کنیم.

 

بهترین صفحه گردان شیرینی پزی

بهترین صفحه گردان شیرینی پزی

 

راه رسیدن به یک کیک کاملا تزئین شده با ابزار مناسب شروع می شود. برای تهیه یک کیک عالی باید انواع لوازم جانبی مختلف داشته باشید.

ابتدا ، باید با یک صفحه گردان کیک که پایدار است ، به آرامی می چرخد ​​و به شما امکان دسترسی آسان به کیک خود را می دهد ، از هر طرف تزئین کنید.

بهترین صفحه گردان کیک چه ویژگی هایی دارد؟

 

گردان کیک 2

 

 بهترین میزهای گردان کیک از مواد با کیفیت مانند شیشه ، آلومینیوم ، چدن  ، فلز یا پلاستیک غیر سمی قوی ساخته شده اند ، بادوام و محکم هستند و اندازه و ارتفاع مناسب برای نیازهای شما خواهند بود.

اگر به خرید یکی از این ابزارهای ضروری علاقه دارید ، فقط به خواندن ادامه دهید

در انتخاب صفحه گردان خامه کشی به چه مواردی دقت کنیم

  1. مواد

موادی که صفحه گردان شما از آن ساخته شده است به طور مستقیم بر کیفیت و عملکرد محصول تأثیر می گذارد. شما متریالی می خواهید که محکم باشد ، از لحاظ ظاهر مناسب باشد و بعد از چند بار استفاده خراب نشود.

پایه گردان خامه کشی پلاستیکی

 

بهترین صفحه گردان شیرینی پزی

صفحه گردان پلاستیکی

 

اگر مبتدی هستید و نمی خواهید پول زیادی برای یادگیری اصول اولیه صرف کنید ، پلاستیک یک انتخاب عالی است.

سبک و آسان برای تمیز کردن (اکثر آنها در ماشین ظرفشویی قابل شستشو هستند). بنابراین ، اساساً نگهداری از پلاستیک آسان است.

اما ، آنها به اندازه موارد ساخته شده از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ محکم نیستند. اگر کیک های بزرگ یا سنگین را تزئین می کنید ، ممکن است پلاستیک برای شما مناسب نباشد.

فلز – آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ یا چدن

 

صفحه گردان فلزی

صفحه گردان فلزی

 

صفحه های گردان فلزی معمولاً برای ماشین ظرفشویی نیز مناسب هستند ، اما توصیه می کنیم آنها را با دست بشویید.

صفحه گردان کیک شیشه ای

 

صفحه های گردان شیشه ای سبک تر از گردان های کیک فلزی هستند و از نظر بصری بسیار جذاب هستند ، اما باید از آنها بسیار محافظت کنیم.

آنها همچنین ممکن است لکه های خامه را راحت تر نشان دهند و بهتر است به عنوان صفحه دکور به جای صفحه تزئین استفاده شوند.

صفحه گردان چوبی 

 

صفحه گردان چوبی

صفحه گردان چوبی

 

چوب یک ظاهر زیبا ایجاد می کند. اگر به دنبال چیزی هستید که نه تنها به شما کمک می کند تا کار تزئین را انجام دهید ، بلکه می تواند تمام خلاقیت های قنادی شما را به نمایش بگذارد ، ممکن است بخواهید یک صفحه گردان چوبی را در نظر بگیرید.

پیشنهادات ما در زیر میزهای گردان چوبی را پوشش نمی دهد ، زیرا آنها معمولاً پایین می آیند و همیشه برای تزئین به راحتی کافی نیستند.

اما اگر این ایده را دوست دارید ، می توانید بهترین انتخاب برای صفحه های گردان چوبی MDF ، انتخاب کنید. همچنین چند گزینه مرمر زیبا وجود دارد.

 

2. ارتفاع

 

صفحه گردان کیک

صفحه گردان کیک

 

ارتفاع چیزی است که بسیاری از افراد آن را نادیده می گیرند زیرا بر کیفیت و دوام متمرکز شده اند. اما ارتفاع بسیار مهم است.

 

از این ابزار برای تزئین استفاده می شود ، به این معنی که شما زمان زیادی را به حالت ایستاده یا نشسته در کنار صفحه گردان کیک صرف خواهید کرد.

 

به همین دلیل ، شما باید یک صفحه گردان کیک را پیدا کنید که به قدری بلند یا کوتاه باشد که وقتی آن را روی میز یا میز خود می گذارید ، بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. این جنبه ممکن است شما را از بسیاری از دردهای پشت و گردن نجات دهد.

 

3. اندازه

 

سایز گردون کیک

سایز گردون کیک

 

اندازه سکو باید به اندازه ای بزرگ باشد که بتوانید کیک را روی آن قرار دهید و هنوز جایی برای گرفتن سکو برای چرخاندن صفحه گردان کیک داشته باشید.

اندازه ایده آل معمولاً برای اکثر شما اندازه ای بین 28 تا 32 سانتی است مگر اینکه شما کیک های بزرگ درست کنید. در این صورت ، پلتفرم بزرگتری را انتخاب کنید.

و اگر صفحه گردان شما اندازه کیک شما است و جایی برای چیدن میز برای چرخاندن آن وجود ندارد ، در واقع داشتن یک صفحه گردان در وهله اول فایده ای ندارد.

 

4. لغزش ندارد

 

گردان کیک 3

 

به خاطر داشته باشید که پایین صفحه گردان کیک شما می تواند در حین کار بلغزد ، بنابراین باید دارای نوعی لایه ضد لغزش از لاستیک ، سیلیکون یا نمد باشد که اگر به اندازه کافی سنگین نباشد آن را در یک مکان ایمن نگه می دارد.

 

از طرف دیگر ، یک صفحه گردان کیک نیز باید دارای یک لایه ضد لغزش در بالای میز باشد تا از لغزش کیک جلوگیری شود.

 

بررسی بهترین صفحه گردان شیرینی پزی

 

صفحه گردان کیک چدنی

 

صفحه کیک چدنی

صفحه کیک چدنی

صفحه گردان کیک چدنی بهترین صفحه گردان کیک حرفه ای می باشد که در حال حاضر در بازار موجود می باشد.

با ساختار چدنی مقاوم ، مشخص است که این پایه کیک چرخان دوام داشته است. پایه گردان کیک برای پشتیبانی از کیک های چند لایه ایجاد شده است. از ظاهری شیک و حرفه ای برخوردار است که مطمئناً برای هر آشپزخانه ای عالی خواهد بود.

بلبرینگ های فولادی ضد زنگ چرخش بسیار صاف و یکنواختی را ایجاد می کنند. این کار به شما کمک می کند تا همه قسمت های کیک خود را سریع و آسان آماده کنید. و ، پایه دارای 10 سانت ارتفاع است تا افزودن جزئیات پیچیده خامه کشی را تنظم کند.

 

صفحه گردان خامه کشی بر روی یک پد ضد لغزش تنظیم شده است. این به ثبات بیشتر هنگام چرخاندن صفحه گردان کمک می کند. ما همچنین دوست داریم روی صفحه گردان نا مسطح باشد تا از سر خوردن پایه های کیک مقوایی جلوگیری شود.

 

صفحه گردان کیک

صفحه گردان کیک

 

برای اینکه این گردونه کیک در شرایط عالی بماند ، ضروری است که آن را با دقت بشویید. باید از فرو بردن آن در آب یا قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی خودداری کنید. با این حال ، مطمئناً متوجه خواهید شد که تمیز کردن با دست به اندازه کافی سریع و آسان است.

 

صفحه گردان کیک چوبی

 

صفحه گردان چوبی

صفحه گردان چوبی

 

اگر عاشق ظاهر و احساس چوب طبیعی هستید ، مطمئناً به سمت این مدل کشیده می شوید. پایه کیک چوبی به طور کامل از چوب یا MDF ساخته شده است. این طرح دارای طراحی چشمگیری است که مطمئناً در آشپزخانه ای با سبک روستایی جذاب به نظر می رسد. البته در بازار طرح های زیادی موجود می باشد که شما باید انتخاب کنید

 

اما آیا این بهترین صفحه گردان کیک است؟

 

پایه گردان خامه کشی چوبی MDF از چوب  پایدار ساخته شده و توسط صنعتگران ماهر شکل گرفته است. علاوه بر کار به عنوان صفحه گردان ، به عنوان پایه کیک زیبا نیز عمل می کند.

 

برای اینکه این صفحه گردان چوبی را در بهترین حالت نگه دارید ، باید آن را با دقت بشویید. بهتر است از قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی یا غوطه ور شدن در سینک جلوگیری کنید. پس از شستن دست ، به خوبی  سطح را کاملاً خشک کنید.

 

صفحه گردان کیک پلاستیکی

 

بهترین صفحه گردان شیرینی پزی

صفحه گردان پلاستیکی

 

این نوع صفحه گردان با طراحی منحصر به فرد و رنگ های متنوع واقعاً از بین دیگران متمایز می شود. صفحه گردان کیک فوق العاده از پلاستیک مقاوم ساخته شده است.

اما آیا این فقط ظاهر زیبا است؟

 

لازم به ذکر است که بلبرینگ در این مدل برخوردار نیست. هنگامی که این فرسوده شود ، بر عملکرد کلی صفحه گردان تأثیر می گذارد. در نتیجه ، احتمالاً متوجه خواهید شد که پس از استفاده منظم ، سر و صدای زیادی ایجاد می کند.

 

صفحه گردان کیک فلزی

 

صفحه گردان فلزی

صفحه گردان فلزی

 

صفحه گردان فلزی با ساختار فلز ، می توانید مطمئن باشید که این صفحه گردان کیک تا دوام زیادی ساخته شده است. پایه کیک گردان کمی بیش از 1.9 کیلو وزن دارد. این بدان معناست که محکم و بادوام است.

 

صفحه گردان کیک فلزی دارای سطح نا مسطح است که از لغزش کیک شما روی سطح جلوگیری می کند. پایه محکم بدون پد ضد لغزش طراحی شده است که یک نکته ی نقص این طراحی می باشد. البته شما می توانید با برش و نصب یک پارچه ی مخملی یا کتان ضد لرزش و لغزش این نقیصه را حل کنید

 

حتی اگر شما یک مبتدی کامل برای پخت باشید ، خواهید دید که استفاده از این مدل نیز آسان است.

 

برای اینکه این صفحه گردان کیک فلزی در شرایط عالی بماند ، ضروری است که آن را با دقت بشویید. باید از فرو بردن آن در آب یا قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی خودداری کنید. با این حال ، مطمئناً متوجه خواهید شد که تمیز کردن با دست به اندازه کافی سریع و آسان است.

 

نتیجه گیری

 

راهنمای خرید صفحه گردان کیک

 

گردان کیک 4

 

هنگام جستجوی صفحه گردان ایده آل خود موارد زیادی را باید در نظر گرفت. اگرچه بسیاری از مدل ها در نگاه اول شبیه به هم هستند ، اما از نظر کیفیت و ویژگی ها می توانند بسیار متفاوت باشند. در اینجا برخی از عواملی که هنگام جستجوی مدل مناسب باید به آنها توجه کنید ، آورده شده است.

 

ارتفاع

 

مهم است که مطمئن شوید صفحه گردان کیک انتخاب شده حداقل 8 سانت ارتفاع دارد. این باعث می شود که بتوانید روی قسمت های پایین و کناری کیک خود کار کنید. اگر صفحه گردان خیلی پایین باشد ، رسیدن به تمام قسمت های کیک می تواند مشکل باشد.

 

قطر صفحه گردان کیک

 

سطح گردان کیک باید آنقدر بزرگ باشد که بتواند کل کیک شما را نگه دارد. از نظر تنوع ، صفحه گردان 28 الی 32 سانت ایده آل است. سطح نیز باید

 

ثبات و استحکام

 

آخرین چیزی که می خواهید این است که کیک شما از سطح گردان جدا شود. بنابراین ، مطمئن شوید که سطح لغزنده نمی باشد و دارای شیار یا سطح نامسطح است. همچنین ، مطمئن شوید که پایه با یک پد ضد لغزش تنظیم شده است.

 

قیمت صفحه گردان کیک

 

با توجه به جنس های موجود در بازار لوازم قنادی و مطالبی که در بالا اشاره شده قیمت صفحه گردان کیک پلاستیکی ، قیمت صفحه گردان کیک شیشه ای ، قیمت صفحه گردان کیک چوبی ، قیمت صفحه گردان کیک فلزی ، قیمت صفحه گردان کیک چدنی به ترتیب از کم ترین به بیشترین قیمت ها لیست شده اند . که با توجه به قای فعلی بازار از رنج قیمتی 55 هزار تومان تا 400 هزار تومان بسته به جنس و اندازه متغییر می باشد.

 

جنس گردون خامه کشی

 

اگر قصد دارید از صفحه گردان کیک خود به طور منظم استفاده کنید ، باید از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید. صفحه های گردان پلاستیکی جامد برای کیک های سبک تر مانند کیک اسفنجی مناسب است. با این حال ، گردون های فلزی دوام بیشتری را دارند و می توانند از انواع کیک ها پشتیبانی کنند.

 

چرخش

 

مطمئن شوید که صفحه گردان کیک شما در هر دو جهت می چرخد. صفحه گردان باید به آرامی بچرخد تا در حین خامه کشی سطح صاف تری را ایجاد کند.

 

سهولت نظافت

 

برای جلوگیری از تجمع باکتری ها ، لازم است بعد از استفاده ، صفحه گردان کیک خود را کاملاً تمیز کنید. بسیاری از مدلها به دلیل مکانیزم آنها نمی توانند در آب غوطه ور شوند. برای راحتی بیشتر و آرامش خاطر ، ممکن است مدلی را انتخاب کنید که قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نباشد.

 

صفحه گردان با بلبرینگ

 

من عاشق بلبرینگ هستم !!! صفحه های گردان با بلبرینگ راحت تر می چرخند و سر و صدای کمتری ایجاد می کنند. برخی از مکانیسم ها به شما امکان می دهند هر بار در ماه آبی کمی روغن 3 در 1 اضافه کنید.

 

خوب ، حالا نوبت  به انتخاب صفحه گردان کیک…

 

با توجه به مطالب بالا در مورد بهترین صفحه گردان کیک ، ما به شما توصیه می کنیم روی کدام یک از این گردونه های کیک سرمایه گذاری کنید؟

 

صفحه کیک چدنی و فلزی بهترین گزینه هم برای حرفه ای ها و هم برای مبتدی خواهد بود. این توصیه با توجه به موارد بالا و تجربه چندین ساله گرفته شده است.این مدل دارای ساختار فوق العاده محکم بوده و چرخش بسیار نرم را ارائه می دهد.

 

پد لاستیکی روی پایه این صفحه گردان کیک از لیز خوردن آن روی میز آشپزخانه شما جلوگیری می کند. صفحه گردان در هر دو جهت بسیار روان و با سر و صدای بسیار کمی می چرخد. به عنوان یک امتیاز ، مجموعه ای از ابزارهای تزئین کیک همه کاره نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

 

فکر می کنم مطالب بالا شما را در انتخاب بهترین صفحه گردان شیرینی پزی به خوبی کمک می کند  تا براحتی اقدام به سفارش این اقلام از ابزار خامه کشی لوازم قنادی حاج مهدی بکنید.

 

تزئین کیک خوبی داشته باشید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *