آموزش ابزار قنادی

نام وسایل خامه کشی کیک چیست؟ + [ عکس ابزارها ]

نام وسایل خامه کشی کیک

نام وسایل خامه کشی برای شروع بکار خامه کشی کیک از موارد ضروری می باشد تا شما بتوانید در آموزش های سطح بالای خامه کشی کیک براحتی پیشرفت کنید.
تزیین کیک یک هنر است و نه تنها کار شما را به رخ می کشد، بلکه تلاش های بی پایان شما برای ساختن آن زیبایی بین می کند. تزیین کیک استعداد شما را نشان می دهد، به طور مشابه، نحوه تزئین کیک نشان دهنده عشق شما به افرادی است که آنها میهمان شما هستند. شما یک مبتدی هستید و باید تمام مهارت ها را با در نظر گرفتن پیش نیازهای آن و تلاش های خود، کیکی که می خواهید ارائه دهید، تزیین کنید.

درست کردن کیک اسفنجی مهارتی است که ما در آموزش طرز تهیه کیک اسفنجی بطور کامل به آن پرداخته ایم و شما می توانید تمام نکات پخت یک کیک اسفنجی خوشمزه را در آن یاد بگیرید.
بعد از پخت یک کیک اسفنجی خوشمزه حالا نوبت خامه کشی کیک و تزیین کیک می باشد که شما باید آنرا با تمام خلاقیتی و ابزاری که در اختیار دارید انجام دهید.
تزیین کیک اکنون برای همه کسانی که مهمانی دارند، چه حرفه ای ها و چه مبتدی ها، مورد نیاز می باشد. چه کیک تولد، یک کیک عروسی، کیک عید یا هر مراسم دیگری، یک کیک زیبا همیشه حال و هوا خوبی را ایجاد می کند. فشار برای ایجاد بهترین تزیین کیک برای تولدها، سالگردها و همه رویدادهای تحریک آمیز کاملاً قابل درک است، به خصوص زمانی که در این مسابقه مبتدی باشید. برای نجات شما از این کار هولناک، ما 10 بهترین ابزار تزئین کیک را برای مبتدیان ارائه کرده ایم. این آموزش شما را با بهترین ابزار تزئین کیک آشنا می کند:

 

  1. اره کیک

 

اره کیک

اره کیک

یکی از ابزارهای بسیار اساسی و در عین حال مهم برای تزئین کیک، اره کیک است. برش لایه های کیک بصورت مساوی در واقع کار آسانی با استفاده از اره کیک است. این ابزار نه تنها لایه ها را بصورت کامل برش می دهد، بلکه می توانید به راحتی بهترین قسمت کیک خود را بصورت صاف برش دهید.

 

  1. صفحه گردان کیک

 

صفحه گردان کیک

صفحه گردان کیک

صفحه گردان کیک بهترین ابزار برای خامه کشی کیک و صاف کردن کیک است. صفحه گردان کیک با چرخش پیوسته خود به شما کمک می کند تا تمام قسمت های کیک را بصورت یکنواخت خامه کشی کرده و سپس آنرا صاف کنید.

 

  1. ایربراش قنادی

 

ایربراش قنادی

ایربراش قنادی

یکی دیگر از ابزارهای مهم کیک ایر براش قنادی است. هنگامی که از رنگ ایربراش روی خامه استفاده می شود، شگفت انگیزترین رنگ آمیزی را ایجاد می کند. هنگامی که نیاز به تزئین بهترین کیک دارید، باید ایربراش قنادی برای رنگ کردن خامه داشته باشید.

ایربراش قنادی دو نوع دارد.  نوع برقی که برای حرفه ای ها مناسب است و نوع دستی که برای افراد مبتدی توصیه می شود.

 

  1. پالت کیک

 

پالت خامه کشی

پالت خامه کشی

پالت کیک ابزار مورد علاقه شما در هنگام تزئین کیک با اهداف مختلف است. پالت خامه کشی کیک ابزاری است که برای پخش خامه بصورت یکنواخت روی تمام قسمت های کیک مورد استفاده قرار می گیرد.

پالت کیک در دو نوع در بازار موجود می باشد. پالت خم و پالت صاف که هر دو نوه قابل استفاده در خامه کشی کیک می باشد . 

پالت خامه کشی در سایز ها و جنس های مختلفی در بازار موجود می باشد.

 

  1. صاف کن کیک

 

صاف کن کیک

صاف کن کیک

انتخاب یک صاف کن کیک خوب چیزی است که برای ساختن یک کیک خامه ای به آن نیاز دارید. برای تراشیدن کناره های خامه کیک و صاف کردن خامه روی کیک، صاف کن کیک یک ابزار اجباری است.

 

  1. ماسوره خامه کشی

 

ماسوره خامه

ماسوره کیک

از دیدن گل ها و طرح های روی کیک بیشتر شگفت زده می شوید درست است؟ این اشکال زیبا با استفاده از ماسوره های خامه کشی انجام می شود. برای طراحی و تزیین روی کیک خامه ای، ساخت گل و همچنین طرح های لازم روی کیک استفاده می شود.

 

  1. شانه کیک

 

شانه کیک

شانه کیک

شانه کیک یکی از ابزارهای مهم کیک سازی است که برای طراحی طرح مختلف روی خامه کیک استفاده می شود. معمولاً از آن برای ایجاد خطوط موازی در اطراف خامه کیک استفاده می شود تا تزئینات آسان شود.

 

  1. قیف خامه کشی

 

قیف خامه کشی

قیف خامه کشی

 

قیف خامه کشی ابزاری ضروری برای تزیین کیک هستند تا زمانی که تصمیم دارید کیک خود را خامه کشی کنید به شما کمک کنند. البته قیف خامه کشی استفاده های زیادی دارد. پخش کردن خامه روی کیک، طراحی روی خمه با استفاده از انواع ماسوره، ریختن شکلات و گاناش روی کیک و کاربردهایی که در شیرینی پزی دارد.

 

 

  1. کاردک کیک     

 

کاردک خامه کشی کیک

کاردک خامه کشی کیک

 

کاردک کیک یکی از ابزار های خامه کشی کیک می باشد. برای اینکه سطح خامه کیک خود را براق کنید، می توانید از کاردک کیک استفاده کنید که ظاهر خامه را بهبود می بخشد.

 

 

10. چاقوی دندانه دار

 

چاقوی برش کیک

چاقوی برش کیک

 

از یک چاقوی دندانه دار برای برش کیک ها استفاده می شود و اگر می خواهید کیک خود را فیلینگ کنید باید بصورت عرضی آنرا برش داده و با خامه داخل آنرا پر کنید تا میهمانان لذت بیشتری را تجربه کنند.

مهم نیست که شما مبتدی هستید یا حرفه ای، این ابزارها قطعا به شما کمک می کنند تا انتظارات خود را از بهترین کیک مورد نظر خود برآورده کنید.
خامه کشی از مهمترین ارکان در تزیین کیک می باشد و کیک خامه ای از خوشمزه ترین کیک ها می باشد. پس با آموختن نام وسایل خامه کشی کیک قدم بزرگی را برای شروع آموزش حرفه ای خامه کشی کیک برداشته اید.
اگر در نظر دارید ابزار خامه کشی کیک را سفارش دهید در فروشگاه لوازم قنادی در بخش ابزار خامه کشی براحتی می توانید قیمت ابزار خامه کشی را بررسی و سپس اقدام به خرید ابزار خامه کشی کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *