آموزش ابزار قنادی

انتخاب و خرید قالب کیک مناسب ( راهنمای جامع و کامل )

انتخاب و خرید قالب کیک مناسب

انتخاب و خرید قالب کیک

 

از تولد گرفته تا عروسی و تعطیلات ، ما نقاط عطف زندگی را بر روی یک تکه کیک جشن می گیریم. انتخاب انتخاب و خرید قالب کیک مناسب به اندازه استفاده از نوع مناسب آرد برای دستیابی به قوام ، طعم و ظاهر ایده آل مناسب پخته شده ضروری است. طیف گسترده ای از شکل ها و سبک های قالب کیک موجود ، تشخیص اینکه کدام نوع بهترین قالب برای کار شما مناسب است را دشوار می کند. برای کمک به انتخاب خود ، در زیر اطلاعاتی در مورد رایج ترین انواع قالب کیک و موارد استفاده از آنها آورده شده است.

 

انواع قالب کیک

 

اینها 8 نوع برتر قالب کیک هستند. برای خرید قالب به قسمت قالبها در این لینک مراجعه کنید

 • قالب های کیک گرد ساده
 • قالب های کمربندی
 • قالب کیک سیلیکونی
 • قالب های کیک تفلون طرحدار لوله ای
 • قالب های کاپ کیک یا مافین
 • رینگ کیک
 • قالب های کیک شیفون
 • قالب های کیک دیس
 1. قالب های کیک گرد ساده

 

قالب کیک

قالب کیک

 

به طور معمول قالب های گرد ساده هستند و یک انتخاب استاندارد برای پخت انواع مختلف کیک است. در حالی که قالب های گرد ساده کیک در اندازه های گوناگونی وجود دارند ، همه آنها دارای لبه های بلند و و کف ساده هستند

کیک هایی که در قالب های گرد کیک پخته می شوند ، کیک های ایده آلی برای استادان قنادی و مبتدی ها هستند

 

موارد استفاده از قالب گرد

 
 • کیک عروسی
 • کیک های لایه لایه
 • کیک میوه ای
 • کیک های طبقه ای
 • کیک شکلاتی با کارامل
 1. قالب کمربندی

 

قالب کمربندی

قالب کیک کمربندی

 

قالب های کیک کمربندی  دارای قسمت قابل جدا شدن و کناره های قابل تنظیم هستند که با گیره محکم می شوند. هنگامی که کیک سرد شد ، به سادگی گیره را باز کنید تا کناره ها آزاد شوند.

 

موراد استفاده قالب های کمربندی

 
 • انواع چیزکیک
 • کیک خرده ریز
 • کیک بستنی

 

برای سفارش قالب کمربندی به این صفحه مراجعه کنید

 

 1. قالب کیک سیلیکونی

 

قالب سیلیکونی کیک

قالب کیک سیلیکونی

 

قالب های سیلیکونی برای تهیه کیک های کوچک و دیگر شیرینی ها استفاده می شود و راهی عالی برای تهیه چندین دسر یکنواخت در یک زمان است. مواد سیلیکونی انعطاف پذیر به شما امکان می دهد دسرهای خود را پس از سرد شدن به راحتی از قالب خارج کنید. این نوع قالب برای اجاق گاز مناسب است و مانند بسیاری دیگر از قالب های کیک به درب احتیاج ندارد ، اما کمی چرب کردن قالب قبل از پخت ممکن است برای برخی از دستور العمل ها مفید باشد.

قالب های سیلیکون در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارد و شما می توانید تقریبا همه ی  دستور العمل های پخته شده در فر خود را با این قالب اجرا کنید.

 

موارد استفاده از قالب سیلیکون

 
 • مینی پای
 • اکلر
 • آب نبات
 • کاپ کیک
 • کیک ها و دس سه بعدی

 

برای انتخاب قالب های سیلیکون به صفحه ی قالب سیلیکونی مراجعه کنید

 

 1. قالب های تفلون لوله دار

 

قالب کیک تفلون

قالب تفلون کیک

 

قالب های تفلون لوله دار در مرکز خود لوله هایی برای تهیه کیک  دارند. این کیک ها به صورت وارونه در تابه پخته می شوند و پس از سرد شدن ، برای برداشتن برمی گردند. در نتیجه ، قالب های تفلون لوله دار معمولاً یا ته گنبدی برای تهیه کیک گرد دارند ، یا ته زاویه ای برای ایجاد کیک با طرح های پیچیده. سوراخ در مرکز تابه باعث می شود که کیک های عمیق سریعتر و یکنواخت تر از کیکهای گرد معمولی با همان اندازه پخته شوند.

مانند قالب های جدید کیک ، قالب های تفلون لوله دار معمولاً گوشه های زیادی برای چسباندن کیک شما دارند. اسپریروغن و یا پنبه روغنی با آرد پاشی برای پوشش دادن هر گوشه از این قالب ها ایده آل است ، بنابراین کیک شما با قطعات چسبیده به قالب ، بیرون نمی آید.

 

موارد استفاده از قالب های تفلون لوله دار

 
 • کیک های قهوه و کاکائویی
 • کیک روم
 • کیک عصرانه

 

 1. قالب های کاپ کیک یا مافین

 

قالب مافین

قالب تفلون مافین

 

با داشتن چند جایگاه برای خمیر ، قالب های کاپ کیک یا مافین به شما امکان می دهد چندین کیک کوچک را به طور همزمان بپزید. در حالی که وعده های غذایی متفاوت است ، یک قالب مافین معمولی فضا برای تهیه دوازده کیک داردبه همین دلیل ، کترینگ ها یا قنادها می توانند قالب های کاپ کیک یا مافین را برای ایجاد تنوع دسر برای ویترین ها انتخاب کنند.

 

موارد استفاده از قالب های کاپ کیک یا مافین

 
 • کاپ کیک گرد
 • مافین
 • کیک یزدی

 

 1. رینگ کیک

 

رینگ کیک

قالب رینگ

 

رینگ کیک مانند قالب های گرد ، حلقه های کیک دارای لبه های بلندی هستند که برای تهیه کیک های لایه لایه بسیار مناسب هستند. رینگ کیک ، منعطف هستند ، و به قنادان اجازه می دهد تا به محض سرد شدن کامل کیک ، حلقه را به راحتی بالا و پایین کنند. رینگ کیک همچنان بهترین انتخاب برای کیک هایی با مواد بسیار مرطوب هستند.

رینگ ها از فلز نازک ساخته شده اند برای پخت با رینگ کیک ، آن را روی قالب کیک قرار دهید و سپس رینگ را با خمیر پر کنید. ریختن خمیر به آرامی به جلوگیری از نشت در محل برخورد رینگ با سطح زیرین کمک می کند.

 

موارد استفاده از رینگ کیک

 
 • کیک های موس
 • کیک پودینگ
 • کیک کاستارد

 

 1. قالب شیفون یا لوله دار ساده

 

قالب شیفون

قالب کیک شیفون

 

قالب شیفون یا لوله دار ساده ، که به آنها لوله ای نیز گفته می شود ، حلقه ای شکل هستند و دیواره ی بلندی دارند که می توانند مستقیم یا مخروط باشند. این قالب ها معمولاً از دو تکه جداگانه ساخته شده اند که هنگام پخت به هم می چسبند و جدا می شوند تا کیک خنک شده شما به راحتی جدا شود. لوله مرکزی و پایین یک قطعه را تشکیل می دهند و کناره های قالب قطعه دیگری است. شبیه به تابه های تفلون لوله دار ، این لوله مرکزی اجازه پخت سریعتر را می دهد زیرا گرما می تواند قسمت داخلی کیک را احاطه کند.

 

موراد استفاده از قالب شیفون یا لوله دار ساده

 
 • کیک های ابریشمی
 • کیک های شیفون
 • کیک وارونه آناناس

 

 1. قالب های کیک دیس

 

دیس کیک

دیس رولتی

 

قالب های کیک دیس ، قالب های کم عمق و مستطیل شکل با لبه های رو به بالا هستند. عموماً در دارای حدود 3 سانت عمق هستند، از این قالب ها می توان برای تهیه کیک های ورقه ای یا به عنوان پایه زیر حلقه های کیک استفاده کرد.

 

موارد استفاده از قالب دیس

 
 • کیک رولتی
 • کیک اسفنجی

 

دفعه بعد که یک دسر جدید به منوی خود اضافه می کنید ، این راهنما می تواند به شما کمک کند تا انواع قالب کیک را بررسی کنید تا بهترین گزینه را برای کیک خود بیابید. حتی یک دستور العمل امتحان شده و واقعی را می توان با پخت در ظرف نادرست خراب کرد ، بنابراین مهم است که ویژگی های نوع قالب کیک را که قصد استفاده از آن را دارید ، بدانید. با آشنایی با دستور غذا و انواع قالب های کیک ، می توانید ابزار مناسب برای کار را پیدا کنید

 

 قالب کیک

 

قالب کیک عبارت است از یک قالب متشکل از فلز ، سیلیکون ، شیشه مقاوم در برابر حرارت ، سرامیک یا فلز لعابی که برای پخت در فر مناسب هست. قالب های کیک به گونه ای طراحی شده اند که بافت ایده آل را در محصولات پخته شده تولید می کنند.

همانطور که آموخته ایم ، انواع مختلفی از قالب کیک برای رسیدن به سبک های مختلف کیک و اندازه سرو وجود دارد. فراتر از کیک های پخته شده ، قالب های کیک ابزارهای موثری برای تهیه همه چیز هستند ، از کاسه ها و میزهای چند لایه گرفته تا غذاهای تابه ای و کیک گوشتی.

اکنون که ابزار لازم برای تهیه کیک عالی را در اختیار دارید ، زمان شروع به قنادی فرا رسیده است! درست همانطور که انواع مختلفی از قالب های کیک برای تطبیق بافت و ترجیحات ارائه شده وجود دارد ، انواع قالب ها و مواد اولیه را در لوازم قنادی کشف کنید و کیک عالی خود را به سبک دلپذیر به پایان برسانید.

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “انتخاب و خرید قالب کیک مناسب ( راهنمای جامع و کامل )

 1. avagmaSax گفت:

  buy cialis online without prescription It is uncommon for these medications to cause serious permanent damage to your retina when you are closely monitored during their use

 2. Hi, yup this article is in fact good and I have learned lot of things from it on the topic of blogging.
  thanks.

 3. I know this web site gives quality dependent content and other data, is there any
  other web site which offers these stuff in quality?

 4. Good day! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout
  out and tell you I genuinely enjoy reading your posts. Can you recommend any
  other blogs/websites/forums that cover the same topics?
  Many thanks!

 5. Hi there, I enjoy reading all of your post.
  I like to write a little comment to support you.

 6. Wow! At last I got a webpage from where I know how to truly obtain helpful data regarding my study and knowledge.

 7. Dox گفت:

  El foro digital más conocido de España ha lanzado su propia moneda digital bajo el nombre ‘Rotomoon’. Esta denominación hace referencia a algunas de las bromas internas de los usuarios (‘Road to the moon’) en la página, según revelaban en Invertia, pero aseguran que se trata de un proyecto totalmente serio. “Se solicitó también que se adjuntarán dos dump. Uno procesado y el otro sin procesar Con el procesado y el programa Disk Drill se encontraron 368 archivos, en su mayoría canciones y archivos de 2008 y un CV mío de 2012. Existiendo ese archivo de 2012 me despeja la duda: este pendrive no es el que contenía los BTC, y el auténtico al final lo terminé tirando a la basura. Así que aquí acaba la historia del pendrive” Sus siglas oficiales son $ROTO y utiliza la tecnología Binance Smart Chain (BSC) similar a los bitcoins. Además tendrá un número limitado de monedas en circulación, 288 millones, que también recuerda una de los memes habituales de los foreros.
  https://remote-wiki.win/index.php?title=Criptomonedas_negocio
  Para ello accedemos a la compra básica desde el botón de Spot, buscamos el ticker de nuestra criptomoneda y compramos Bitcoin en el panel “Buy BTC”. Ve a la sección Crypto y selecciona los tokens que quieres comprar, desde Bitcoin hasta los más de 100 disponibles en la app Básicamente, un bitcoin es una cadena de número encriptados. Estos números se ajustan a un algoritmo que determina cuáles de estos números se corresponden a monedas válidas. Estos códigos se asocian a una dirección que indica a quién pertenecen estos bitcoins, pero de manera anónima ya que es el dueño la única persona que conoce dicha dirección bitcoin hace que enviar dinero por Internet sea tan fácil como mandar un mail. Más allá de la compra de criptomonedas es posible que también te interesen los NFTs o Non-Fungible Tokens que se popularizaron con la venta del collage o de un tweet. Obras de arte que podemos comprar online y donde encontramos colecciones increíbles y populares como los Cryptopunks. ¿Dónde se compran? En algunas de las webs anteriores podemos encontrar o comprar NFTS además de comprar criptomonedas, pero también hay otras páginas específicas.

 8. I was suggested this website by way of my cousin. I’m now not certain whether or
  not this submit is written by way of him as no one else know
  such specific approximately my problem. You are wonderful!
  Thank you!

 9. reerb گفت:

  Angelina 10 -Thank you kindly for the feedback and the five stars! It is our favorite casino this side of Vegas too! But we strive for more than that – we strive to be your favorite casino…period. In addition to having a strong air filtration system, we do proudly boast a smoke-free gaming room for those that want to enjoy slots – the California way. :)We do have a great relationship with the Hampton Inn giving tons of discounts to all of our players while also provide transportation to and from the Casino for free. Its located just blocks away from San Manuel. We cannot wait to host you again soon!-San Manuel Indian Bingo & Casino Take a spin at one of our roulette tables or try your hand at Blackjack or Poker. Whereas Video Poker pays tend to be stronger than slots, Live Keno has one of the largest house advantages in the casino – the casino is going to make quite a bit off of Keno players.
  https://eduardopqom329740.boyblogguide.com/22435381/secure-spin-casino
  This Swedish game provider guarantees to bring players the newest and most exciting slots such as Ramsay-inspired Hell’s Kitchen online slot or Mega Fortune, which can turn you into a millionaire in just 10 spins! One more feature that makes NetEnt become our top game provider is the mobile-first approach with Mega Joker online slot with excellent RTP up to 99% with only 1% house edge. This is such a good chance for players to bet and win against the online casino.  If you are not sure whether the free slot that you play is worth depositing real money, you can always read the slot review on this website and see our experts’ opinions about it. We are a group of professional slot players and some of us love playing free slots online, which is why we managed to come up with such a great list of free games on this page.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *