آموزش ابزار قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی کدام است؟ [ انواع قیف ماسوره برای قنادی ]

بهترین قیف ماسوره قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی کدام است؟ [ انواع قیف ماسوره برای قناید ] اگر می خواهید جواب این سوال را بدانید، در صفحه ی مناسب هستید. از سری نکات تزیین کیک با معرفی رایج ترین انواع ماسوره ، از جمله ماسوره گرد ، ستاره ، برگ ، گل ، گلبرگ و نکات تخصصی به شما کمک می کند تا تزئیین کیک را شروع کنید. ما همچنین اصول اولیه استفاده از نکات و تزئین کیک را پوشش خواهیم داد.

با این راهنمای بهترین قیف ماسوره استیل قنادی به آرزوهای خود برسید. این دسته از نکات تزئینی که در “قسمت” های مختلف سازماندهی شده اند ، همه را برای ایجاد سرگرمی های جالب و چشمگیر خامه روی همه چیز ، از کیک گرفته تا دسر ، کار می کنند. اگرچه ممکن است سخت به نظر برسد ، اما وقتی نحوه کار قیف ماسوره و نکات آن را بدانید ، متوجه خواهید شد که تزیین مدل شگفت انگیز روی کیک و دسر های شما چقدر آسان است. خبر خوب این است که اکثر این قیف ماسوره ها تمام کارها را برای شما انجام می دهند ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که قیف ماسوره خود را پر کرده و به خامه کشی برسید!

 

انواع ماسوره

 

قیف ماسوره

 

ماسوره استیل

ماسوره استیل از بهترین نوع ماسوره می باشد که از جنس استیل درست شده است. البته در بازار امروزی استیل ها هم از نوع مرغوبیت متفاوت است بطوریکه  ماسوره از نوع روکش استیل و استیل ایرانی و استیل خارجی که مرغوب ترین نوع استیل می باشد.

قیف ماسوره بر اساس شکلی که دهانه ایجاد می کند طبقه بندی می شوند. در آن گروه ها ، ماسوره از نظر اندازه و شکل متفاوت هستند ، بنابراین می توانید اندازه ای را انتخاب کنید که بیشتر به تزیین شما مناسب است.

 

ماسوره گرد

 

قیف ماسوره 1

 

ماسوره گرد یک ماسوره عالی برای شروع است. این ماسوره دارای یک دهانه گرد هست و آنها را برای خامه کشی حروف و خطوط مناسب می کند. اندازه های کوچکتر اغلب برای خط کشی حروف ، نقاط یا طرح کوکی ها استفاده می شود ، در حالی که اندازه های بزرگتر می تواند برای خامه گذاری حاشیه های بزرگ نقطه ، چرخش و خطوط استفاده شود.

برای تهیه این کیک شیفتگی گلدار ، از یک ماسوره گرد کوچک 3 استفاده کنید ، یا سعی کنید با استفاده از ماسوره بزرگتر 2A ، یک چرخ کیک کوچک بزرگ را خامه کشی کنید.

 

ماسوره شکوفه بزرگ

 

بهترین قیف ماسوره

بهترین قیف ماسوره

 

ماسوه شکوفه بسیار متنوع است ، و برای دکوراتورهای ابتدایی عالی است. نام دیگر ماسوره شکوفه ماسوره ستاره است. یک فشردن ساده قیف ماسوره شکوفه ای به اندازه یک طرح زیبا به شکل شکوفه ایجاد می کند که برای ایجاد حاشیه یا پر کردن سطوح وسیعی از کیک شما مناسب است.

از ماسوره ستاره ای برای خامه کشی پوسته ، چرخش و رزت استفاده می شود ، تکنیک های ساده با تأثیر زیاد!

این کیک رزت صورتی و بنفش از انواع نکات ستاره ای برای پوشاندن کیک ورق با گلهای رزت رنگی استفاده می کند.

 

ماسوره گل

 

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

ماسوره گل مانند ماسوره ستاره به نظر می رسد ، اما شیارها کمی کوچک شده اند و خامه گذاری به شکل گل را آسان تر می کند. این نکات به شما این امکان را می دهد که یک گل را فقط با یک فشار ایجاد کنید ، یا می توانید با چرخاندن مچ خود در هنگام خامه کشی ، یک گل چرخان ایجاد کنید.

 

این کیک گلدار قطره ای یک کیک دوست داشتنی برای جشن گرفتن در هر مناسبت است. شما همچنین می توانید طرح های شگفت انگیزی با راه اندازی قیف خود با دو یا سه رنگ خامه ایجاد کنید .

 

ماسوره برگ

 

بهترین قیف ماسوره قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

با این ماسوره برگهای صاف ، برآمده یا ایستاده را ایجاد کنید تا گلهای شما بیشتر شبیه واقعی شوند. همچنین می توانید از این نکات برای لوله گذاری گلبرگ های آفتابگردان یا حاشیه برگ در اشکال و اندازه های مختلف استفاده کنید.

از ماسوره برگ برای تهیه کوکی هایی که شبیه گل های شکوفه هستند نیز استفاده کنید.

 

ماسوره گلبرگ

 

بهترین قیف ماسوره قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

همانطور که از نامش پیداست ، این ماسوره برای خامه کشی گل خامه ای مانند گل رز و لاله استفاده می شود. با این حال ، این ماسوره همچنین می تواند برای خامه کشی نوارهای دوست داشتنی ، روفل و سه یا پنج گلبرگ ساده تر ، مانند شکوفه سیب استفاده شود.

از یک ماسوره گلبرگ برای ایجاد یکی از این سه طرح کیک شگفت انگیز استفاده کنید یا از یک ماسوره گلبرگ بزرگ برای پوشاندن یک کیک با یک گل ساده استفاده کنید ، مانند این پروژه کیک گل مرجانی.

 

نکات تخصصی در زمینه دکوراسیون

 

ارسال کالا

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

این ماسورهها  در کلاس خودشان هستند ، زیرا هر کدام کاری متفاوت انجام می دهند. این دسته بندی شامل چمن ، ستاره سه گانه ، بافت سبد ، و ماسوره  بستنی کیک است ، فقط چند مورد را نام ببرید!

 

ماسوره چمن

 

بهترین قیف ماسوره قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

ماسوره چمن یکی از محبوب ترین در این دسته است و می توان از آن برای خامه کشی چمن و خز استفاده کرد ، مانند این کیک های تخم مرغ خالدار یا این کیک حیوان کرکی.

 

ماسوره حصیری

 

بهترین قیف ماسوره قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

ماسوره حصیری یا ماسوره سبد نوعی ماسوره است که برای ما بافت حصیر مانند درست می کند. این ماسوره از دو طرف بصورت کتابی یک خط نازک ایجاد می کن دکه از یک طرف دارای شیارهای ریز است که بافت حصیری را به خامه می دهد. ماسوره سبد ، که دارای یک طرف صاف و دندانه دار است ، برای افزودن بافت به کیک شما ، مانند این کیک گل بافی ، عالی است.ماسوره حصیری را در روکش کیک و تزیین کیک برای ایجاد بافت حصیری و یا شبیه آن را تداعی کند استفاده می کنند.

 

نحوه شستن ماسوره خامه کشی

 

بهترین قیف ماسوره قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

ماسوره خامه کشی از جنس استیل و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی (در قفسه بالایی) است. پس از استفاده ، ماسوره های خود را در آب گرم و صابون بشویید ، سپس بشویید و بگذارید قبل از ذخیره سازی کاملاً خشک شود.

همچنین می توانید از قلم موی ماسوره برای وارد شدن به آن گوشه ها و شکاف های کوچک استفاده کنید ، مخصوصاً برای تمیز کردن ماسوره ستاره و ماسوره سبد!

 

قیمت ماسوره کیک

قیمت ماسوره کیک با توجه به جنس و سایز و شکل ماسوره متفاوت است. شما باید بدانید در بازار ماسوره کیک نوع آهنی با روکش استیل و استیل ایرانی و ماسوره کیک از نوع خارجی در بازار موجود می باشد.

علاوه بر جنس که بالا به آن اشاره شد که بر قیمت تاثیر دارد اندازه و طرح نیز بر قیمت تاثیر دارد. قیمت ماسوره کیک در بازار امروزی از 12 هزار تومان شروع و تا 24 هزار تومان نیز در بازار موجود می باشد.

 

خرید ماسوره قنادی

 

بهترین قیف ماسوره قنادی

بهترین قیف ماسوره قنادی

 

خرید ماسوره قنادی با توجه به تزیین و گلی که شما می خواهید ایجاد کنید ، باید به نکات زیر توجه کنید

  1. دنبال شماره ای که به شما در دستور گفته شده بگردید. البته باید توجه داشته باشید که تمام ماسوره های شماره دار بازار خارجی می باشند که اکثرا جنس استیل هستند.
  2. دنبال شکلی که می خواهید باشید. با توجه به عکس یا طرحی که دارید ماسوره ها را انتخاب کنید.
  3. در انتخاب ماسوره به سایز کیک و تزیینی که روی آن ایجاد می کنید دقت کنید. چون گل خامه ای ایجاد شده باید با اندازه ی کیک متناسب باشد.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *